Yhteystiedot


TOIMISTO

Piippukatu 7 A 2, 40100 Jyväskylä
Laskut osoitteeseen: laskutus@ksek.fi

HENKILÖKUNTA

Toiminnanjohtaja 
Kaisu Tapaninen 
p 044 550 2582 
kaisu.tapaninen@ksek.fi
* yhteistyöpyynnöt, ohjelmisto, laskutus, media

Elokuvatyöntekijä 
Teemu Kauppi 
p. 044 7001313 
teemu.kauppi@ksek.fi 
* Kino Metso kiertueteatteri

Elokuvatyöntekijä 
Antti Martikainen 
p. 040 5659117
antti.martikainen@ksek.fi 
* Ilokiven elokuvat / KAVI:n aluesarja / Kino Hopea -sarja

Tuottaja Arktisen Upeeta festivaali 2018
Mikko Järvinen
p -
tuottaja@arktisenupeeta.net

Apulaistuottaja Arktisen Upeeta festivaali 2018
Minna Lehtola
p -
minna.lehtola@ksek.fi

Yhdistyksen puheenjohtaja
Katri Rahikkala
p.050 5661734
katri.rahikkala@gmail.com
Villa Rana kulttuuritalon tukiyhdistys / yhdistyksen jäsenasiat 


YHDISTYKSEN HALLITUS 2018-2019

Katri Rahikkala, pj
Minna Lehtola, vpj
Lasse Ranta, jäsen
Kalle Pennanen, jäsen
Eerro Peltoniemi, jäsen

Tämän blogin suosituimmat tekstit

Minikinossa elokuvia perheen pienimmille

Kiertueteatteri Kino Metson syyskuun elokuvat